پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک- طراحی کاربردی: بررسی دقت نرم افزارهای (ABAQUS, ANSYS, NASTRAN) برای حل مسائل یکسان پلاستیسته

متن کامل پایان نامه مقطع ارشد مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

با عنوان:بررسی دقت نرم افزارهای (ABAQUS, ANSYS, NASTRAN) برای حل مسائل یکسان پلاستیسته

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامي
واحد تهران جنوب
دانشكده تحصيلات تكميلي
“M.Sc” پايان نامه براي دريافت درجه كارشناسي ارشد
مهندسي مكانيك –طراحی کاربردی
عنوان :
بررسی دقت نرم افزارهای (ABAQUS, ANSYS, NASTRAN) برای حل مسائل یکسان پلاستیسته

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چكيده:

برای ارائه یک سمینار پرمحتوا و جمع آوری یک عده تحلیل ها و بیان آن برای چنین موضوعی ما ابتدا به بررسی های بعمل آمده در زمان گذشته می رویم و اطلاعات مربوطه در این خصوص را از کتاب ها، مقالات، سایتهای علمی و .. پیدا کرده و بعد از بدست آوردن اطلاعاتی در مورد تاریخچه و تحلیل های انجام شده درباره این موضوع که قبلاً توسط دیگران ثبت شده اند مسئله ای را از تئوری پلاستیسیته انتخاب نموده و با نرم افزارهای Abaqus,Ansys,Nastran تجزیه و تحلیل می نماییم و دقت و کارایی آن ها را در خصوص حل مسائل پلاستیسته مورد ارزیابی قرار می دهیم. با توجه به اطلاعات گرفته شده از سایت های مختلف و کتابهای مربوط به بحث پلاستیسیته ما مضوعات مرتبط با این عنوان را پیدا می کنیم که ترجمه Abstract چند نمونه از آن ها را با عناوین شان به ترتیب زیر می آوریم.

مقدمه:

در این سمینار هدف نهایی بررسی دقت تحلیل نرم افزارهای Abaqus,Ansys,Nastran برای مسائل یکسان پلاستیسیته می باشد. با توجه به نیاز صنایع امروزه به اهمیت مسئله پلاستیسیته و تاثیری که بر روی منطقه الاستیک دارد. و تحلیل هایی که توسط کامپیوتر و بدون عدم دخالت نیروی انسانی انجام می شود. در این امر می توان مسائل پیچیده تری را در مدت زمان کم حل نمود. انجام این چنین تحقیقی گام کوچکی در تحقق این امر خواهد بود. هدف نهایی این است که با پردازش اطلاعات بتوانیم نرم افزارهای قدرتمند را در این خصوص معرفی کنیم. بطوریکه در قسمت های بعدی ذکر خواهد شد در این موارد از طراحی ها و نظریه های کاملاً مجزا استفاده شده است. در حالت کلی دو هدف زیر را دنبال خواهیم کرد.

هدف اول آشنایی با کارهای انجام شده قبلی و منابع مربوط به موضوع می باشد.

هدف نهایی مقایسه دقت نرم افزارهای مختلف Abaqus,Ansys,Nastran برای حل مسائل یکسان پلاستیسیته است. این ساختار پیشنهادی به ما این امکان را می دهد که به طراحی مجزایی جهت افزایش دقت و سرعت در تحلیل هایمان برسیم.

تعداد صفحه : 96

قیمت : یازده هزار تومان

***

—-

:       

****         info@elmyar.net

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

 
 

مطالب مشابه را هم ببینید

 

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *