پایان نامه ارشد مدیریت : مطالعه وبررسی چگونگی اعمال مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای غرب

متن کامل پایان نامه مقطع ارشد مدیریت اجرایی

با عنوان :  مطالعه وبررسی چگونگی اعمال مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای غرب

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

 

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

عنوان :

مطالعه وبررسی چگونگی اعمال مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای غرب

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چكيده :

امروزه در دنيا عوامل نيرومندي در حال تغيير بنيانهاي كســب و كـار هسـتند ، بطوريكـه ديگر روشهاي معمول تصميم گيري و شيوه هاي سنتي كسب و كار پاســخگوي نيازهـاي امروزي مديران سازمانها نيست ، اين عوامل مي توانند رونــد جـهاني شـدن ، پيچيـده تـر شدن محيط و بالا رفتن عدم اطمينان ، تكنولوژيهاي پيشرفته با چرخه عمر خيلي كوتاه ، رقابت روز افزون ، تغيير در الگوي انتخاب و نيازهاي مشتريان و ساير عوامل از ايـن قبيـل باشد .امروزه بيشتر سازمانها اين وضعيت را درك نموده و براي غلبــه بـر تـل انبـار شـدن اطلاعات غيره لازم و زائد ، به روز نمودن اطلاعــات و دانـش سـازماني و بكـارگـيري آن ، مديريت بر دانش سازماني خود را به عنوان ابزار مهم جهت بقا و حفظ توان رقابتي و پيش شرط بهره وري و انعطاف بيشتر مورد توجه جدي قرار داده اند . ســازمانهاي پيشـرو درك نموده اند كه دانش سازماني ،يك دارائي مهم است و بايد آنرا مديريت نمود. در سازمانهاي سنتي بيشتر كنترلها و توجهات روي دارائيهاي مشهود ، همچون نقدينگــي ، سـاختمان ، ماشين آلات و غيره متمركز مي باشد و مهمترين و با ارزشترين دارائي خود يعني ، دانـش سازماني را بدون مديريت رها نموده اند . در اين پژوهش سعي شده مرز بين داده ، اطلاعات و دانش مشخص شــده و انـواع دانـش سازماني و نحوه توليد دانش بيان شود . پس از شناخت دانش سازماني ، تاريخچه مديريت دانش ، عواملي كه ضرورت بكارگيري دانش سازماني را براي سازمانها ايجاب نموده توضيح داده شده و پس از آن مديريت دانش به عنوان يك فرايند و مراحل مختلــف ايـن فرآينـد تشريح و با نظر سنجي از جامعه آمــاري در شـركت بـرق منطقـه اي غـرب و اسـتفاده از نظرات كاركنان جامعه آماري پژوهش، در خصوص شاخصهاي مديريت دانــش در شـركت برق منطقه اي ، مشخص شد كه ساز و كاريكه بتواند مديريت بـر دانـش را انجـام داده در حال حاظر وجود ندارد و كليه كاركنان و كارشناساني كه در ايــن نظـر سـنجي همكـاري داشتند اظهار نظر نمودند كه دســتيابي بـه اطلاعـات لازم جـهت انجـام كارهـا و وظـايف سازماني سخت و اغلب پس از صرف زمان زياد اطلاعاتي به دست ميــآيد كـه دقيـق و يـا مرتبط نيست ،دانش سازماني چندان بها و اهميت ندارد و دسترسي به منـابع اطلاعـاتي و دانشي به راحتي امكانپذير نيست ، فرهنگ مستند ســازي و انتقـال دانـش و تجـارب ،بـه ديگران وجود ندارد ، كه در شرايط كنوني ضرورت داردسازمان براي دستيابي به بهره وري نيروي انسان ، توانا سازي كاركنان ، كاهش زمان تصميم گيريها و انجام كارها ، اثر بخشي سازماني ، رضايت شغلي كاركناني ، صرفه جويي در سازمان و كاهش هزينــه هـا ، مزيـت رقابتي ، بهبود ارائه خدمات به مشتريان از طريق ساده شدن و كاهش زمان پاسخ به آنها ، افزايش خلاقيت و نوآوري و غيرة مديريت دانش را در سازمان شروع و به تدريــج نهادينـه نمايد .

تعداد صفحه :105

قیمت : یازده هزار تومان

 

***

—-

:               info@elmyar.net

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

 
 

مطالب مشابه را هم ببینید

 

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *