پایان نامه ارشد مدیریت : بررسی اثرات برون سپاری منابع انسانی بر عملکرد سازمان

متن کامل پایان نامه مقطع ارشد مدیریت بازرگانی 

با عنوان : بررسی اثرات برون سپاری منابع انسانی بر عملکرد سازمان

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 

عنوان :

بررسی اثرات برون سپاری منابع انسانی بر عملکرد سازمان

مطالعه موردی: شرکت پخش البرز

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

 امروزه مسائلی چون افزایش فشار های رقابتی ،دشواری های کسب وکار ،محدودیت منابع ،پیچیگی های تکنولوژیک و تخصصی شدن کارها ،عدم اطمینان به آن، افزایش هزینه ها ،بزرگ شدن بیش از اندازه برخی از سازمان ها و نیز محدودیت های قانونی سپس شده است تا سازمان ها در الگوهای مدیریتی خود تجدید نظر کرده و برای دست یابی به مزیت های رقابتی در دنیای کنونی کسب وکار ،به استراتژی های جدید روی آورند.یکی از این استراژی ها ،تمرکز بر شتیستگی اصلی و واگذاری انجام بسیاری از فعالیت ها به منابع خارج از سازمان(برون سپاری )است.

به منظور فراهم کردن امکان پاسخ گویی کارا،توام با سطح خدمات مطلوب به مشتریان و دستیابی به انعطاف پدیری بیشتر و کاهش هزینه ،استراتژی برون سپاری توسط بسیاری از سازمانها به کار گرفته شده است.برون سپاری اگز با مطالعه انجام شود باعث کاهش هزینه ها،کاهش ضایعات،افزایش سود خالصو… می شود و در نهایت باعث بهبود عملکرد سازمان می گردد.هدف از انجام این پژوهش ،بررسی عملکرد شرکت بعد از برون سپاری است. به این منظور اطلاعات لازم از گزارش های عملکردی که سالانه شرکت منتشر میکند استخراج گردیده است و چهار نسبت مالی  را به عنوان شاخص های عملکرد در نظر گرفته و اثرات برون سپازی را بر این شاخص ها مورد بررسی قرار داده ایم.

تعداد صفحه :127

قیمت : یازده هزار تومان

***

—-

:               info@elmyar.net

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

 
 

مطالب مشابه را هم ببینید

 

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *