فروش و دانلود سمینار ارشد برق:بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

متن کامل پایان نامه مقطع ارشد مهندسی برق- کنترل

با عنوان :بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامي

واحد تهران جنوب

دانشكده تحصيلات تكميلي

سمينار براي دريافت درجه كارشناسي ارشد“M.Sc” مهندسي برق گرايش کنترل

عنوان:

بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده:

بسیاری از سیستم های موجود و پرکاربرد در صنایع به منظور عملکرد بهتر و افزایش بهره وری، نیازمند شناسایی دقیق و مومشکافانه خصوصیات می باشند و این مهم تنها در سایه تکنیک شناسایی سیستم ها محقق می گردد. بنابراین، شناسایی سیستم ها از ملزومات حتمی در صنایع می باشد. در این سمینار، بر آن هستیم که توسط شیوه های سنتی و مدرن و هوشمند به این مهم مبادرت ورزیم. در همین راستا، از تکنیک هایی مانند الگوریتم فازی، خوشه بندی و خوشه بندی فازی به عنوان راهبردهای هوشمند و از شناسایی سیستم بر مبناب پاسخ پله به عنوان رهیافت سنتی مدد می جوییم و ملزومات این روش را نیز ذکر می نماییم. در پایان سیستم نمونه ای را مورد مطالعه قرار می دهیم، که در این مجال سیستم دیگ بخار fire-tube است، و نتایج حاصل از این آنالیز را عرضه می نماییم.

مقدمه:

از دیرباز مسئله شناسایی و شناخت دنیای پیرامون یک مسئله ذاتی و فطری برای انسان های پرسشگر بوده است و این امر را به ذهن می افکند که درباره چیستی و ماهیت دنیای گرداگرد و پیرامون خود دست به پرسشگری و تحقیق بیازاید تا از رموز و اسرار محیط خود آگاه گردد.

این مسئله یعنی شناسایی ذات عوامل ناشناس توسط انسان سابقه ای دیرین در تاریخ دارد و انسان ها از طریق شناسایی عوامل ناشناخته پیرامون خود در پی بهبود کیفیت زندگی خود بودند. پس از انقلاب موسوم به صنعتی در اروپا و پاگیری جنبش های علمی و اختراعات جدید آن جا که پای منافع مادی به میدان صنعت باز شد صاحبان صنایع و دانشمندان در پی کشف راه های مناسب برای بهینه کردن کمیت و کیفیت محصولات خود بودند و این امر بدون مددگیری از شناخت ذات مسائل و شناسایی دقیق صنایع امکان پذیر نبود از این رو مسئله شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرآیند های صنعتی مطرح گردید.شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرآیند های صنعتی مطرح گردید. شناسایی که امروزه علم شناسایی نامیده می شود شامل طیف وسیعی از مسائل می گردد که شناسایی سیستم های صنعتی، بیولوژیکی ، اجتماعی و اقتصادی و از این دست می باشند.

در جهان امروز که پیشرفت صنعت و تکنولوژی شتاب روز افزونی گرفته است، مسئله ای که اهمیت دوچندان یافته است بهروزی زودتر و بیشتر صنایع می باشد.ناگفته پیداست که مسئله بهروزی مستلزم مقدمات بسیاری است که در شکل گرفتن آن بسیار ضروری می باشد که یکی از این امور شناسایی سیستم ها به منظور بکارگیری بهترین راهکار عملی برای بهینه سازی سیستم است. شناسایی سیستم از آن نظر ضروری است که مارا با دینامیک ها و محتویات سیستم آشنا می نماید و به ما امداد می رساند تا با بکارگیری استراتژی ها کنترلی به بهبود عملکرد سیستم بپردازیم.

تعداد صفحه :129

قیمت : یازده هزار تومان

 

 

***

—-

:       

****         info@elmyar.net

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

 
 

مطالب مشابه را هم ببینید

 

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید ! سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های دانشگاهی است. مطالب مشابه را هم ببینید. برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

3 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *